SÍTĚ PROTI HMYZU

Sítě proti hmyzu jsou výborným prostředkem jak zabránit obtížnému hmyzu, aby rušil rodinnou pohodu či vytrhoval z pracovního nasazení, jsou vhodné jak do oken a dveří rodinných domů či bytů, tak do kanceláří a administrativních budov. Vedle žaluzií patří sítě proti hmyzu mezi téměř nezbytnou výbavu nových plastových, ale i starých dřevěných oken a různých typů dveří.

Jistě všichni znáte situace, které nejčastěji nastávají v parném létě, kdy máte otevřená všechna okna, ale za cenu toho, že budete neustále vyhánět mouchy, vosy a v noci komáry nebo můry z pokoje. Sítě proti hmyzu tento problém elegantně vyřeší, nebudete již potřebovat žádné chemické odpuzovače hmyzu a nevzhledné mucholapky.

V dnešní době jsou již sítě proti hmyzu nenápadné a neruší výhled z okna, a to především díky technologii jejich výroby a způsobu instalace. Sítě proti hmyzu v žádném případě nebrání normální manipulaci s oknem, jako je otevírání, zavírání či vyklápění.

Rám sítě je vyroben z hliníku, přesně na míru Vašich oken či dveří tak, aby nevznikly žádné skuliny, kudy by mohl hmyz proniknout do interiéru. Samotná síť je pak vyrobena ze skelných vláken                 s plastovou úpravou, proto je síť sice hustá, aby nepronikl ani ten nejdrobnější hmyz a nečistoty, ale zároveň nenápadná. K tomu přispívá i vhodně zvolená barva sítě proti hmyzu, nejpoužívanější je barva šedá.

Rám sítě proti hmyzu lze samozřejmě přizpůsobit barvě oken, na výběr je z několika barev a imitací dřeva. Sítě proti hmyzu nevyžadují ani žádnou složitou údržbu, stačí je jednou za čas otřít od prachu a nečistot. Při mytí oken lze sítě proti hmyzu jednoduše odmontovat a posléze připevnit zpět na své místo.

Sítě proti hmyzu ochrání i Vaše sklepní prostory před hlodavci, škůdci a nečistotami. Na výběr je        z několika typů sítí proti hmyzu, o kterých se více dozvíte níže. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se obrátit na naše odborníky buď pomocí kontaktního formuláře nebo přímo na uvedené kontakty.

VLASTNOSTI SÍŤOVINY

  • tepelná odolnost -40°C až 100°C
  • barevná stálost
  • dobrá průhlednost při pohledu z místnosti
  • síťovina má ochranu proti UV záření
  • síťovina je nehořlavá a odolná proti plísním
  • sítě jsou omyvatelné

TYPY SÍŤOVÝCH PROFILŮ

PROFIL 25*10 MM

Nejlevnější provedení. Montáž je možná pouze z venkovních stran okna.

PROFIL 31*10 MM LÍMEC EXTRUDOVANÝ

Nejpoužívanější profil. Síť výborně zapadne do plastových oken tak, že v ničem neomezuje funkci okna. Okno může být zavřené, otevřené, nebo vyklopené a síť přitom stále plní svoji funkci. Síť se snadno montuje zevnitř na kovové obrtlíky, které jsou připevněné už z výroby, a proto nevyžaduje jakékoliv vrtání či narušení okenního rámu.

PROFIL 25*10 MM LÍMEC OBYČEJNÝ

Levnější varianta shodná s límcem extrudovaným. Nepatrné rozdíly ve tvaru profilu.

PROFIL 24 *24 MM LUX

Profil vhodný do starších oken kde přesahují přes rám okna okapnice.

PROFIL 50*20 MM DVEŘNÍ PROFIL

Používá se na výrobu sítových dveří, které lze namontovat na obyčejné panty nebo na samozavírací. Dveře můžou mít okopový plech proti prokopnutí nebo různé doplňky.